Saro 2-deurs / 2x 3-lades koelwerkbank KYLJA 4150 TN
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Tropenuitvoering | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gewicht | 213 kg |
| Achteropstand | |
| Glazen opbouw / deksel | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 4017337324576 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 2230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Totaal aantal draagroosters | 2 |
| Aantal lades | 6 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 350 W |