Saro onderbouw koelwerbank model ugn 2100 tn
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -2 / +8 |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 152 kg |
| Bediening | Digitaal |
| Klimaatklasse | 5 |
| EAN code | 4017337045778 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1360 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Breedte binnen | 795 mm |
| Diepte binnen | 580 mm |
| Hoogte binnen | 340 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 108 liter |
| Bruto inhoud | 214 liter |
| Aantal deuren | 2 |
| Totaal aantal draagroosters | 2 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Zonder werkblad | |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 350 W |
| Energielabel nieuw | B |