Saro saladebar model premium line- sb-k 230 okkernoot 6x GN 1/1
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | koelbuffet |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelsysteem | statisch |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Verlichting | |
| Temperatuurbereik | 0°C tot 10°C °C |
| Gewicht | 335 kg |
| EAN code | 4017337063550 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2300 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Hoogte | 1350 mm |
| Max. gastronoom hoogte | 150 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Capaciteit | 1/1 gastronorm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 570 W |
| Frequentie | 50 Hz |