Alto-Shaam 300-TH Cook & Hold Oven Simple Control
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Model | staand model |
| Deur | Rechts scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Gewicht | 45 kg |
| Temperatuurbereik | 16 tot 163 ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 431 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 620 mm |
| Inwendige breedte | 348 mm |
| Inwendige diepte | 546 mm |
| Inwendige hoogte | 318 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Maximale gastronorm maat | 1/1 gastronorm |
| Niveaus | 3 |
| Aansluiting |
|---|
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 0,7 kW |