MKN elektrische doorkooktafel, chromen plaat, 2123505A
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | doorkookplaat/tafel |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Aantal zones | 4 |
| Gewicht | 100 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen | 12 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 920 mm |