Bartscher heetwaterdispenser 6 l
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 2,56 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 4015613772608 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 950 W |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 2,56 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 4015613772608 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 950 W |