Hendi Friteuse Kitchen Line - 2x6L
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | hoog rendement |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 2 |
| Inhoud (ca.) | 12 Liter |
| Gewicht | 9,83 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369205853 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | 6,6 kW |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Aantal stekkers | 2 |
Downloads
- Manual_205808_205815_205822_205846_205839_205853_975404_975428_Deep_Fryer
- _2024-02-07_205808-205853_EU_U_LVD_EMC_RoHS_REACH_FOOD
- en_8711369205853_productsheet
- nl_8711369205853_productsheet
- de_8711369205853_productsheet
- fr_8711369205853_productsheet
- it_8711369205853_productsheet
- es_8711369205853_productsheet
- pt_8711369205853_productsheet
- 205853_Rev1_0__Batch_nr_000000_until_HK093920