Roeder elektrische bain-marie drop-in model DR-BKBME74
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Model | inbouw / drop-in model |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Bediening | mechanisch |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 25 kg |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Inhoud (ca.) | 25 Liter |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 625 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen elektra | 1,5 kW |
| Frequentie | 50 Hz |