Roeder Gas doorkooktafel - tafelmodel BK9TPG98T
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | doorkookplaat/tafel |
| Verwarmingstype | propaan |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Aantal zones | 1 |
| Gewicht | 85 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 12 kW |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 250 mm |