Unox LineMiss Manual STEFANIA Heteluchtoven 3x 460x330 XFT113
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Model | opzet model |
| Deur | Onder scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 25 kg |
| Temperatuurbereik | 80° tot 260°C ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| EAN code | 8712591163676 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 655 mm |
| Hoogte | 429 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Maximale gastronorm maat | 460x330 mm |
| Niveaus | 3 |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3 kW |