Hendi hetelucht stoomoven CONTROL 7xGN1/1,400V/10400W,730x855x(H)850mm
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Model | opzet model |
| Deur | Rechts scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 77.485 kg |
| Temperatuurbereik | 300 ºC |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Bediening | Digitaal |
| EAN code | 8711369219928 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Maximale gastronorm maat | 1/1 gastronorm |
| Niveaus | 7 |
| Aansluiting |
|---|
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 10.4 kW |
| EIA | |