Hoshizaki Premier vrieswerkbank - 2 deuren - 1/1 GN
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieswerkbank |
| Temperatuurbereik | -25ºC tot -5ºC |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 80 kg |
| Garantie | 5 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1310 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 928 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 192 liter |
| Bruto inhoud | 301 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal sectie(s) | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Totaal aantal draagroosters | 6 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS AISI 304 |
| Materiaal inwendig | RVS AISI 304 |
| Materiaal deur | RVS AISI 304 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 425 W |
| Energieverbruik per jaar | 1410 kWh |
| Energielabel oud | C |
| Energie Efficiëntie Index | 40,26 |