Unox Lievox rijskast met boiler voor SHOP.Pro ovens 8x 600x400
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 55 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 811 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Maximale gastronorm maat | euro-/bakkersnorm |
| Aantal niveaus | 8 |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 2,3 kW |