Euromax heteluchtoven 10905BLGS BASIC-GRILL - 380V
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Model | opzet model |
| Deur | Onder scharnierend |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 60 kg |
| Temperatuurbereik | 50-285 ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Bediening | Mechanisch |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 815 mm |
| Diepte | 690 mm |
| Hoogte | 605 mm |
| Inwendige breedte | 650 mm |
| Inwendige diepte | 470 mm |
| Inwendige hoogte | 360 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Maximale gastronorm maat | euro-/bakkersnorm |
| Niveaus | 4 |
| Aansluiting |
|---|
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 5,2 kW |