Araven knijpfles doseer 100cl
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 1,001 kg |
| Kleur | rood |
| Inhoud | 1,000 liter |
| Materiaal | polyethyleen (LDPE) |
| EAN code | 08411777025578 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 251 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 1,001 kg |
| Kleur | rood |
| Inhoud | 1,000 liter |
| Materiaal | polyethyleen (LDPE) |
| EAN code | 08411777025578 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 251 mm |