Roeder gas bakplaat BK9FTBG98ALR, 1/3 geribbeld, 2/3 glad
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort bakplaat | 2/3 glad + 1/3 geribbeld |
| Materiaal bakplaat | staal |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Aantal zones | 2 zone(s) |
| Gewicht | 135 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Bakoppervlak | 700x700x15 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 18,4 kW |