Roeder Ingredientenkoeling met glasopbouw RP 2300 1/3 C
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort koeling | ingrediëntenkoeling / pan cooler |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +2ºC tot +10ºC |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Klimaatklasse | 4 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2300 mm |
| Diepte | 413 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Netto inhoud | 97 liter |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | AISI 304 |
| Materiaal inwendig | AISI 304 |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 125 W |