Kronus Enkeldeurs koelkast KAG 701
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -2ºC tot +8ºC |
| Bediening | Digitaal |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 687 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Netto inhoud | 580 liter |
| Bruto inhoud | 610 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | AISI 430 |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 265 W |
| Energielabel nieuw | D |