Polar G-serie vis koelvitrine - 225L - GE961
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | vitrine |
| Type product | vis |
| Gekoeld / verwarmd | gekoeld |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Vorm ruit | gebogen ruit |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +12°C °C |
| Gewicht | 70 kg |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 5050984622991 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 1245 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Inhoud | 225 liter |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS, glas |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 200 W |