Roeder elektrische friteuse - BK7MFRBE77T - 2 pans - 12 + 12 liter
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Inhoud (ca.) | 24 Liter |
| Gewicht | 53 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Afmeting kuip | 240x340x215 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 18 kW |