Bourgeat bak gastronorm GN1/3
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 0.4 kg |
| Kleur | rookkleurig |
| Inhoud | 3.1 liter |
| Materiaal | copolyester |
| EAN code | 08712591016484 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 1760 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 0.4 kg |
| Kleur | rookkleurig |
| Inhoud | 3.1 liter |
| Materiaal | copolyester |
| EAN code | 08712591016484 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 1760 mm |
| Hoogte | 100 mm |