Roeder Pine enkele verwarmde etagère, 2000x400 mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aantal etages | 1 |
| Soort etagere | Staand |
| Verwarmd | |
| Gewicht | 21 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Draagvermogen per etage | 30 kg |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 2 kW |