CaterChef contactgrill - glad/geribbeld
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal grillplaat | Gietijzer |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 300 °C |
| Grillplaten | geribbeld / glad |
| Gewicht | 19 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591146884 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 193 mm |
| Afm. grillplaat | 345x235 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 2200 W |