CaterChef Elektrische friteuse - topunit, 5 liter + 8 liter
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 2 |
| Inhoud (ca.) | 10 Liter |
| Gewicht | 9 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591124318 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 310 mm |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 2x 230 Volt |
| Vermogen | 5,25 (1x 2 + 1x 3,25) kW |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |