Bartscher snackjet 200
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Model | opzet model |
| Gewicht | 68,6 kg |
| Temperatuurbereik | 25 - 280 ºC |
| Garantie | 2 Jaar |
| Magnetronvermogen | 1500 W |
| EAN code | 4015613736587 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 610 mm |
| Inwendige breedte | 305 mm |
| Inwendige diepte | 305 mm |
| Inwendige hoogte | 185 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3,5 kW |
Downloads
- Gebruiksaanwijzing (Türkçe)
- Gegevensblad
- Schakelschema
- Opengewerkte tekening
- Gebruiksaanwijzing (English)
- Gebruiksaanwijzing (Deutsch)
- CE-conformiteitsverklaring (Deutsch)
- Gebruiksaanwijzing (Español)
- Gebruiksaanwijzing (Français)
- Gebruiksaanwijzing (Русский)
- Gebruiksaanwijzing (Nederlands)
- Gebruiksaanwijzing (Polski)
- Gebruiksaanwijzing (Svensk)