Pizza & voedsel bezorgrugtas geïsoleerd
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 2,83 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastics,Metalen,Overige |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369709801 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 490 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 2,83 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastics,Metalen,Overige |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369709801 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 490 mm |