Modular 650 Gas bakplaat - topunit, gladde plaat
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort bakplaat | glad |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Gewicht | 33 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591035928 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 5,7 kW |