Saro ijsblokjesmachine met bunker EB 40
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type ijs | vierkante ijsblokjes |
| Type koeling | luchtgekoeld |
| Bunker | interne bunker |
| Opties waterdispenser | geen waterdispenser |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 55 kg |
| IJsblokjes geschikt voor | Hotel, Restaurant, Fastfood, Bar/Café, Nachtclub, Cocktailbar, Vismarkt, Medisch |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 4017337325030 |
| Capaciteit |
|---|
| IJsproductie | 40 kg/24u |
| Opslagcapaciteit | 10 kg |
| Afmetingen |
|---|
| Formaat | Onderbouw |
| Breedte | 496 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 831 mm |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 260 W |