Electrolux, MSG25B, vleessnijmachine, snaar aandrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Snijdikte | 0-15 mm |
| Mes plaatsing | Schuin |
| Ingebouwd slijpapparaat | |
| Gewicht | 22 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 510 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Mesgrootte Ø | 250 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |