Saro ijs-/diepfriezer model el 53
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieskist |
| Koelsysteem | statisch |
| Model | tafelmodel |
| Temperatuurbereik | -16 / -22 |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 67 kg |
| Soort deksel | klapdeksel |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +16 tot +30 °C |
| Aantal compressoren | 1 |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Wielen | |
| EAN code | 4017337065301 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1505 mm |
| Diepte | 655 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Inwendige diepte | 536 mm |
| Inwendige hoogte | 697 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 426 liter |
| Bruto inhoud | 491 liter |
| Aantal draagroosters | 3 |
| Maximum aantal manden | 4 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | staal, gepoedercoat, wit |
| Materiaal deksel | kunststof, wit, binnenkant geschuimd |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 211 W |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energielabel nieuw | C |