Saro grill modell wow grill 800
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort grill | elektrisch |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Aantal zones | 2 |
| Gewicht | 22 kg |
| Materiaal uitwendig | Roestvrij staal |
| EAN code | 4017337037322 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 795 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Vermogen | 9 kW |