Categorieën
- Kookwekkers
- Tafelverlichting
- Thermometers
- Kluizen
- Glaswerk
- Glazenrekken
- Glazen / mokken
- Porselein
- Bestek, serveergerei en tafelgerei
- Messen & toebehoren
- Keukengerei
- Buffetmaterialen
- Pannen
- Reiniging & onderhoud
- Presentatie & decoratie
- Frituur accessoires
- Braadsledes
- Voedsel / GN bakken
- Keukentextiel
- Bonnenhouders-/ prikkers
- Vleeshaken
- Folierolhouders
- Ophangrekjes-/ beugels
- Pizza accessoires
- Saté (sateh) pennen / sier pennen
- Pate-/ terrinevormen
- Saus-/ dressingbars / sauzendispensers
- Serveertangen
- Strooiers
- IJsportioneerlepels
- IJsblokjesemmers
- Kruidenschappen
- Flambeer-/ industriebranders
- Eierkokers
- Waterketels
- Bakplaten-/ roosters
- Bakplaatmatten
- Bakplaatvellen
- Ovenschalen
- Beslagkommen / keukenschalen
- IJsportioneerlepelbakken
- IJshoornstandaards
- Kwasten
- Slagroomapparaten
- Taartstandaards
- Taartscheppen
- Winkelscheppen
Saro koud drank dispenser model corolla 2b
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 28 kg |
| Kleur | zwart, helder |
| Inhoud | 2x 12 liter |
| Materiaal | polycarbonaat, roestvrij staal |
| Zelf monteren | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 4017337071227 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen elektra | 370 W |
Gerelateerde producten
-
Saro drankendispenser, geïsoleerd, diam. 280 mm x H 320 mm, I…
€ 54,30 -
Saro koude drankdispenser COROLLA 1W
€ 716,- -
Saro koude drankdispenser COROLLA 1G
€ 716,- -
Saro koude drankendispenser COROLLA 2W
€ 725,88 -
Saro koude drankendispenser COROLLA 2G
€ 952,- -
Saro koud drank dispenser model corolla 1b
€ 716,-