Saro warm buffet model premium line sb-h 230 oak
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | warmtebuffet |
| Gekoeld / verwarmd | verwarmd |
| Temperatuurbereik | +30 / +90 °C |
| Gewicht | 250 kg |
| EAN code | 4017337068531 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2300 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Hoogte | 1350 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Capaciteit | 1/1 gastronorm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | MDF met foliecoating |
| Materiaal inwendig | 304 roestvrij staal |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3500 W |
| Frequentie | 50 Hz |