Saro pizza werkbank - 268 liter - 323-1434
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | pizzawerkbank / prep-table |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +2 / +8 °C |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 257 kg |
| Bediening | Digitaal |
| Klimaatklasse | 5 |
| EAN code | 4017337070947 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1510 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Breedte binnen | 945 mm |
| Diepte binnen | 680 mm |
| Hoogte binnen | 560 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 268 liter |
| Bruto inhoud | 428 liter |
| Aantal deuren | 2 |
| Totaal aantal draagroosters | 2 |
| Gastronorm capaciteit | 3x 1/1 GN |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Roestvrij staal |
| Materiaal inwendig | Roestvrij staal |
| Materiaal deur | Roestvrij staal |
| Materiaal verdamper | Gecoat |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 300 W |
| Energielabel nieuw | A |