FriFri Profi+ 6 single tank counter top [5-7L / 4,6kW]
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 1 |
| Inhoud (ca.) | 5-7 Liter |
| Gewicht | 11 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 2 Jaar |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 4,6 kW |