FriFri Touch 412 single drop-in [17-20,5L/22kW]
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | inbouw / drop-in model |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | digitaal |
| Aantal kuipen | 1 |
| Inhoud (ca.) | 17-20,5 Liter |
| Gewicht | 62 kg |
| Materiaal | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 398 mm |
| Diepte | 630 mm |
| Hoogte | 809 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 22 kW |