Diamond shockkoeler/vriezer 6x GN 1/1 30/25 kg
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort chiller | Snelkoeler- / vriezer |
| Inclusief compressor | |
| Temperatuurbereik | +70/-18°C en +70/+3°C ºC |
| Koelcapaciteit | 30 kg |
| Vriescapaciteit | 25 kg |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290a (propaan) |
| Temperatuurbereik Snelkoeler | +70/+3°C |
| Temperatuurbereik snelvriezer | +70/-18°C |
| Kernthermometer | |
| Gewicht | 162 kg |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 897 mm |
| Diepte | 937 mm |
| Hoogte | 1060 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Indeling GN / EN | 6x 1/1 GN/EN |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 2700 W |