Hendi filter koffiezetapparaat, 2L, 220-240V/1400W, 215x410x(H)520mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Snelfilter |
| Gewicht | 7.28 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369211052 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 520 mm |
| Vermogen | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
Downloads
- en_8711369211052_productsheet
- nl_8711369211052_productsheet
- de_8711369211052_productsheet
- fr_8711369211052_productsheet
- it_8711369211052_productsheet
- es_8711369211052_productsheet
- pt_8711369211052_productsheet
- Manual_211052_Filter_coffee_maker
- _2024-10-28_211052_EU_P_LVD_EMC_RoHS_REACH_FOOD
- 211052_V01