MKN watergrill | 2 zones | 10,5 kW | auto. watervulling
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort grill | vapo / waterbad |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Aantal zones | 2 |
| Gewicht | 67 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 580x470 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen | 10,5 kW |