MKN PARIS elek. friteuse | lift | FrySafe | Optima control | 20 kW
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch, digitaal |
| Aantal kuipen | 1 |
| Inhoud (ca.) | 30 Liter |
| Gewicht | 53 kg |
| IP code | IPX6 - waterbestendig |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Afmeting kuip | 400x400x230 mm |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 20 kW |
| Frequentie | 50 Hz |
| Aantal stekkers | 1 |