Polar U-Series 3-deurs koelwerkbank 417 liter, UA048
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1795 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Netto inhoud | 291 liter |
| Bruto inhoud | 417 liter |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Zonder werkblad | |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Energieverbruik per jaar | 1,64 kWh |
| Energielabel nieuw | A |