MKN inductiefornuis | oven | 4 zones | 24,55 kW
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort apparaat | fornuis |
| Verwarmingstype | inductie |
| Model | staand model |
| Oven | elektrische oven |
| Aantal zones | 4 |
| Soort inductie | puntinductie |
| Bediening | mechanisch, digitaal |
| Gewicht | 127 kg |
| IP code | IPX6 - waterbestendig |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting |
|---|
| Vermogen | 24,55 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 694x534 mm |
| Formaat spoel | 4x Ø240 mm |