MKN punt inductie kookunit | 2 zones | 10 kW
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | kooktafel |
| Verwarmingstype | inductie |
| Model | staand model |
| Aantal zones | 2 |
| Soort inductie | puntinductie |
| Bediening | mechanisch, digitaal |
| Gewicht | 57 kg |
| IP code | IPX6 - waterbestendig |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen | 10 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 299x534 mm |
| Formaat spoel | 2x 270x270 mm |