Unox BakerLux SHOP.Pro TOUCH Heteluchtoven 10x 600x400 Matic
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Model | staand model |
| Deur | Links scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 96 kg |
| Temperatuurbereik | 30 °C – 260 °C ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 811 mm |
| Hoogte | 952 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Maximale gastronorm maat | euro-/bakkersnorm |
| Niveaus | 10 |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 15,5 kW |
| EIA | |