Roeder Acer vrieswerkbank - 2 secties - motor + lade | 3 laden
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieswerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -20°C/-18°C |
| Tropenuitvoering | |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 70 kg |
| Achteropstand | optioneel |
| Bediening | Digitaal |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Klimaatklasse | 3 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 930 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 880 mm |
| Dikte isolatie | 50 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 130 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal sectie(s) | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Materiaal deur | RVS |
| Materiaal verdamper | Gecoat |
| Zonder werkblad | |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 542 W |
| Energieverbruik per jaar | 2895 kWh |
| Energielabel nieuw | A |