Saro spoeltafel, 2 wasbakken, links - b 1200 x d 700 mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | spoeltafel |
| Gewicht | 65 kg |
| Positie spoelbak(ken) | links |
| EAN code | 4017337046775 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Spoelbak | 500x500x320 mm |