Saro schuifdeurkast - 4 lades 2000x700mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | servieskast |
| Uitvoering | met schuifdeuren |
| Gewicht | 124 kg |
| Deuren | schuifdeuren |
| EAN code | 4017337055791 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | servieskast |
| Uitvoering | met schuifdeuren |
| Gewicht | 124 kg |
| Deuren | schuifdeuren |
| EAN code | 4017337055791 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |