Saro schuifdeurkast - 3 lades 1400x700mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | servieskast |
| Uitvoering | met schuifdeuren |
| Gewicht | 97 kg |
| Deuren | schuifdeuren |
| EAN code | 4017337055760 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | servieskast |
| Uitvoering | met schuifdeuren |
| Gewicht | 97 kg |
| Deuren | schuifdeuren |
| EAN code | 4017337055760 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |