Saro rvs tafel, met onderblad - 600 mm d, 1800 mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | werktafel |
| Uitvoering | neutraal |
| Gewicht | 60 kg |
| Onderstel | open |
| EAN code | 4017337049479 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 855 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kast/tafel/schap | werktafel |
| Uitvoering | neutraal |
| Gewicht | 60 kg |
| Onderstel | open |
| EAN code | 4017337049479 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 855 mm |