Categorieën
Saro bestekkorf 450x190x180mm 8 vakken
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| EAN code | 4017337069934 |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Grijs |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Bestekkorf |
| Gewicht | 1.45 kg |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| EAN code | 4017337069934 |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Grijs |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Bestekkorf |
| Gewicht | 1.45 kg |